0

Mrdaković golom potvrdio trijumf (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.13 u 23:30

miljan-mrdakovic-veria

Fudbaleri Verije ostvarili su pobedu u drugom kolu novog šampionata Grčke. Oni su na svom terenu savladali OFI sa Krita sa 2:0 (0:0), a strelac drugog pogotka za tim koji sa klupe veoma uspešno predvodi Goran Stevanović postigao je iskusni centarfor Miljan Mrdaković.

Verija je do trijumfa stigla zahvaljujući mnogo boljoj igri tokom čitavog susreta. Ipak na prvi gol, navijači domaće ekipe morali su da sačekaju 67. minut kada je El Fardu Ben Nabuhane doneo vođstvo Stevanovićevoj ekipi.

Prednost Verije udvostručio je Mrdaković osam minuta pre kraja duela i tako je postavio konačan rezultat.

Verija je tako posle nepotpunog drugog kola stigla na čelo tabele grčkog šampionata sa četiri osvojena boda, pošto je u prvom kolu remizirala na vrućem terenu protiv Platanijasa. Na tom meču Mrdaković je postigao oba gola za Veriju, što mu je donelo mesto u idealnom timu kola grčkog šampionata.

Veriju naredne subote očekuje teško gostovanje u prestonici protiv Panatinaikosa.

Golove sa ove utakmice možete da pogledate ovde.