0

Komazec dvostruki strelac (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.13 u 23:50

komazec-sarajevo-celik

Fudbaleri Sarajeva ostvarili su drugu pobedu u ovoj sezoni, savladavši Čelik iz Zenice na Olimpijskom stadionu „Asmir Ferhatović Hase“ sa 3:0 (1:0), a strelac prva dva gola za domaće bio je srpski fudbaler Nikola Komazec.

On je u poslednjem minutu prvog poluvremena prvi put savladao golmana Čelika, da bi potom u 75. minutu opet bio siguran i tako praktično osigurao pobedu Sarajeva. Trijumf je potvrdio Asmir Šuljić dva minuta kasnije.

Sarajevo tako posle četiri odigrane utakmice ima dve pobede, jednu nerešenu i jedan poraz i zauzima treće mesto sa sedam osvojenih bodova i gol razlikom 5:2.

Tim sa Koševa u narednom kolu gostuje Olimpiku iz Sarajeva.