0

Ahmed Musa sprečio iznenađenje (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.13 u 16:15

CSKA

Šampion Rusije CSKA iz Moskve teškom mukom je došao do tri boda u Tomsku. Oni su slavili protiv domaće ekipe sa 2:1.

Fudbaleri Toma su stigli do vodećeg gola u 30. minutu posle dosta zbunjene reakcije u odbrani gostiju. Strelac je bio Igor Portnjagin. Nakon predaha u poluvremenu Moskovljani su delovali znatno bolje.

Georgi Ščenikov je odlično centrirao sa leve strane, a glavom odlično reagovao Dumbija i tako izjednačio rezultat u 52. minutu. Vrlo brzo fudbaleri CSKA su u potpunosti preokrenuli rezultat u svoju korist. Ahmed Musa je natrčao na jednu odbijenu loptu i doneo pobedu svom timu u 58. minutu utakmice. Srpski reprezentativac Zoran Tošić u igru je ušao na početku drugog poluvremena i jedan je od zaslužnijih za novu pobedu CSKA.

Šampion Rusije je izbio na čelo tabele, ali ostaju da se odigraju i ostali mečevi 6. kola. Ekipa iz Tomska je poslednja bez ijednog boda.