0

Arsenal slavio na Krejven Kotidžu (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.13 u 15:56

Arsenal

Fudbaleri Arsenala ostvarili su prvu pobedu ove sezone. Oni su na Krejven Kotidžu pobedili Fulam neočekivano lako sa 3:1.

„Tobdžije“ je u vođstvo doveo Olivije Žiru u 13. minutu meča na asistenciju Arona Remzija. Napadač Lukas Podolski udvostručio je prednost Arsenala u 41. minutu.

U nastavku susreta tim Arsena Venger je još jednom savladao golmana Dejvida Stokdejla. Svoj drugi gol Podolski je postigao u 68. minutu kada ga je proigrao Kazorla. Utešni gol za Fulam pao je u 77. minutu, a postigao ga je Daren Bent.

Arsenal je na taj način došao do prve pobede ove sezone, a Fulam do prvog poraza.