0

Levandovski presudio Verderu (VIDEO)

Objavljeno: 23.08.13 u 22:30

Levandovski

Borusija iz Dortmunda dočekala je Verder na svom stadionu i savladala ga minimalnim rezultatom 1:0, u prvom meču 3. kola Bundeslige.

„Milioneri“ su do pobede došli golom odličnog Roberta Levandovskog u 55. minutu meča. Bilo je odličnih prilika na obe strane, ali više nije bilo golova.

Reprezentativac Srbije Neven Subotić odlično je komendovao odbranom Borusije i odigrao je svih 90 minuta. Sa druge strane Aleksandar Ignjovski nije dobio priliku i meč je presedeo na klupi kluba iz Bremena.

Borusiji je tako nanela prvi poraz Verderu u novoj sezoni, a sebi donela i treću pobedu iz tri utakmice.