0

Ivanović doneo pobedu Čelsiju (VIDEO)

Objavljeno: 21.08.13 u 22:57

Ivanovic

Londonski Čelsi dočekao je na Stamford Bridžu ekipu Aston Vile u okviru Premijer lige i trijumfovao sa 2:1, a pobedonosni gol postigao je srpski reprezentativac Branislav Ivanović.

„Plavci“ su oveli već u šestom minutu autogolom Lune kojeg je pogodila lopta nakon oštrog centaršuta Edena Azara. Aston Vila je uspela da izjednači u nadoknadi prvog poluvremena kada je Kristijan Benteke uspeo da pronađe put do mreže Petra Čeha.

Gosti su u nastavku susreta igrali veoma dobro i stvorili su dve izgledne prilike, ali nisu uspeli da ih materijalizuju. Međutim, Čelsi dolazi do pobedonosnog gola u 73. minutu kada je Lampard izveo slobodan udarac, a sa 6 metara Branislav Ivanović glavom doneo nova tri boda ekipi Žozea Murinja.

Čelsi je sada prvi na tabeli sa dve pobede, ali uz Aston Vilu i jedina ekipa sa dve odigrane utakmice.