0

Isko doneo tri boda Realu (VIDEO)

Objavljeno: 18.08.13 u 23:00

Liga BBVA Logo

Fudbaleri Reala iz Madrida otvorili su novi šampionat Španije pobedom nad Betisom od 2:1 znatno teže nego što su to očekivali navijači kraljevskog kluba.

Gosti su prvi poveli i to u ranoj fazi utakmice. Igrao se 14. minut kada je Horhe Molina zatresao mrežu Madriđana. Do novog gola se nije dugo čekalo.

Karim Benzema bio je raspoložen i u 26. minutu doneo je izjednačenje za Real. Tri boda na Santjago Bernabeu Realu donosi njihov novi igrač mladi Isko koji je iskoristio odličan centaršut Marsela u 86. minutu i postavio konačnih 2:1.

Granada je osvojila svoje prve bodove u šampionatu i to protiv Osasune na gostovanju bilo je 1:2. Gosti su u samo 7 minuta stigli do dva gola prednosti. Prvo je u El Arabi u 38. minutu zatresao mrežu domaćih, da bi to isti u 45.minutu učinio Jebda.

Jedini gol za Osasunu postigao je Punal u 58. minutu igre.