0

Barsa samlela Levante (VIDEO)

Objavljeno: 18.08.13 u 21:12

Untitled-7

U prvom kolu španske Primere fudbaleri Barselone su na Nou Kampu pred 73,812 gledalaca demolirali Levante sa 7:0 (6:0).

Uragan Katalonaca krenuo je od samog starta utakmice. Sančez je u 3. minutu načeo goste, Mesi je potom u 12. povisio na 2:0, a da će Levante doživeti katastrofu moglo je da se pretpostavi nakon gola Danija Alveša u 24. minutu.

Kada je Pedro samo 2 minuta kasnije postigao je četvrti gol za Barsu bilo je vreme za potpunu egzibiciju. Mesi svoj drugi gol na meču postiže u 42 minutu utakmice, da bi Ćavi u nadoknadi vremena postavio konačan rezultat prvog dela igre.

Kao da su igrači Barselone želeli da poštede goste pa je u drugom poluvremenu viđen samo jedan gol, a po drugi put u strelce upisao se Pedro u 73 minutu igre.