0

Remi Monpeljea i PSŽ-a na startu šampionata Francuske /VIDEO/

Objavljeno: 09.08.13 u 22:20

monpelje-psz

Utakmicom između dva prethodna prvaka države Monpeljea i Pari Sen Žermena otvoren je francuski šampionat za sezonu 2013/14, a na kraju na stadionu de la Moson nije bilo pobednika pošto je meč završen rezultatom 1:1.

Domaću ekipu u vođstvo je već u 10. minutu doveo Kabela i sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme. U drugih 45 minuta gosti su svim silama krenuli ka golu domaće ekipe i to im se isplatilo u nakon četvrt sata pošto je Maksvel odlično reagovao na asistenciju Zlatana Ibrahimovića izjednačivši na 1:1.

Pokušao je Loran Blan potom da izmenama još više pojača pritisak na domaću odbranu, koja je bila oslabljena nakon isključenja El Katarija u 72. minutu, pa je u tu svrhu u igru poslao i najskuplje ovoletošnje pojačanje Edinsona Kavanija, koji za 20 minuta koliko je proveo na terenu nije pokazao mnogo toga.