0

Zenit ubedljivo do plej ofa /VIDEO/

Objavljeno: 07.08.13 u 20:04

Zenit - nordsjeland

Fudbaleri Zenita ubedljivo su savladali Nordsjeland sa 5:0 u revanš meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Golove za ruski tim postigli su Roman Širokov u 26. i 93, Hulk u 50, Dani u 62. i Andrej Aršavin u 68. minutu utakmice. Zenit je meč završio sa desetoricom na terenu pošto je u 72. minutu isključen Neto.

U prvom meču u Norveškoj Zenit je zabeležio pobedu od 1:0, a strelac je bio  Aleksandar Keržakov.

Daleko zanimljivije bilo je na Islandu gde su FH i Austrija iz Beča odigrali meč bez golova. Islanđani nisu uspeli da iskoriste brojčanu nadmoć od 62. minuta, kada je isključen Markus Zutner, i meč uvedu u produžetke.

Dalje je prošla Austrija, pošto je u prvom meču slavila minimalnim rezultatom 1:0 golom Danijela Rojera.