0

Pobede Sitija i Sanderlenda u Hong Kongu

Objavljeno: 24.07.13 u 19:43

edin-dzeko

Premijerligaši Mančester Siti i Sanderlend ostvarili su pobede na turniru „Trofej Azije“.

Na pripremnom turniru u hong Kongu premijerligaški klubovi se spremaju za početak sezone. Sanderlend je slavio u duelu protiv Totenhema sa 3:1.

Pevci su poveli golom Sigurdsona u 28. minutu, a šest minuta kasnije izjednačio je Kabral. Braun je doneo Sanderlendu potpuni preokret u 64. minutu, dok je trijumf potvrdio Moberg-Karlson u 80. minutu meča.

U drugom duelu Mančester Siti je savladao minimalnim rezultatom 1:0 selekciju Južne Kine. Jedini pogodak postigao je Edin Džeko u 22. minutu.