0

Minimalac Valensije u Madridu

Objavljeno: 18.05.13 u 19:49

hetafe-valensija

Ekipe Hetafea i Valnsije svojim međusobnim duelom otvorile su 36. kolo, a trijumfovali su gosti sa 1:0 čime su ostali u trci za mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Jedini gol na meču viđen je u 44. minutu kada je Matju odlično reagovao na dodavanje Benege. S obzirom da domaći tim praktično nema nikakvih rezultatskih ambicija ne čudi što nije ozbiljnije napao goste u drugom poluvremenu.

GET 0-1 VAL by GoalF

Valensija je sada četvrtoplasirana i ima tri boda i jednu utakmicu više od Real Sosijedada, dok je Hetafe siguran u sredini tabele sa 47 bodova.