0

Mesi napustio meč sa Atletikom

Objavljeno: 13.05.13 u 13:48

mesi-prst

Najbolji fudbaler sveta Leo Mesi doživeo je novu povredu na utakmici njegove Barselone sa madridskim Atletikom. Naime, Argetinac je igru napustio 76. minutu pri rezultatu 1:1, a iako trener Vilanova nije u igru mogao da uvede nikoga umesto njega pošto je pre toga već izvrši sve tri izmene Katalonci su ipak uspeli da ostvare trijumf pošto su četiri minuta kasnije primorali Gabija da savlada svog golmana.

O detaljima Mesijeve povrede i da li će se omaleni napadač vraćati na teren do kraja sezone saznaćemo kada bude izvršen detaljni pregled povređenog mišića.