0

Minimalac Katanije

Objavljeno: 11.05.13 u 22:37

alehandro-gomez

U drugoj utakmici 37. kola Serije A odigranoj u subotu Katanija je pred svojim navijačima savladala davno prežaljenu Peskaru sa 1:0 (0:0).

Gol odluke pao je u 52. minutu kada je Argentinac Alehadro Dario Gomez na dodavanje svog zemljaka Gonzala Rubena Bergesija savladao golmana domaćeg tima Matiju Perina. Za gostujući tim svih 90 minuta solidno je odigrao Uroš Ćosić koji je u 40. minutu „pazario“ žuti karton.

Catania vs Pescara 1-0 Match Highlights 11.05.2013 by foogoals

Katanija je ovom pobedom preskočila Inter i zauzela osmo mesto, dok je Peskara posle četvrtog uzastopnog poraza ostala na začelju sa 22 osvojena boda.