0

Remi na Stamfordu

Objavljeno: 08.05.13 u 22:54

Chelsea v Tottenham Hotspur - Premier League

Čelsi i Totehem podelili su bodove u 37. kolu Premijer lige, na Stamfrodu je bilo 2:2.

Čelsi je poveo golom Oskara u 11. minutu, da bi u 26. Adebajor doneo izjednačenje u londonskom derbiju. Da na poluvreme „plavci“ odu sa golom prednosti postarao se Ramires u 39. minutu igre.

Domaći su uspeli da sačuvaju prednost sve do 80. minuta a onda je Sigurdson doneo izjendačenje Totenhemu i postavio konačnih 2:2.

Ova remi i dalje ostavlja neizvesnost kada je treće mesto Premijer lige u pitanju. Čelsi je trenutno na toj poziciji sa 70, Arsenal je četvrti sa 67 ali i utakmicom manje koliko ima i Totenhem na petoj poziciji.