0

Tri laka komada Sevilje

Objavljeno: 05.05.13 u 20:48

sevilja-espanjol

U duelu ekipa iz sredine tabele Primere Sevilja je lako izašla na kraj sa Espanjolom savladavši pred svojim navijačima goste iz Barselone u meču 34. kola sa 3:0 (3:0).

Sva tri gola viđena su u prvom poluvremenu i to u roku od samo 11 minuta. Najpre je u 12. minutu Kapdevila savladao svog golmana, potom je Koke sedam minuta kasnije na asistenciju Hesusa Navasa duplirao prednost Sevilje, da bi Negredo posle dodavanja Ivana Rakitića stavio tačku na ovaj meč već polovinom prvog poluvremena.

Sevilla 3-0 Espanyol (All Goals) 05.05… by ourmatch

Ovim trijumom ekipa iz Andaluzije se bodovno izjednačila sa Rajo Valjekanom, koji je bio osmi pre ovog meča, i pretekla ga zbog bolje gol razlike. Espanjol je ostao na 11. mestu i još uvek teoretski nije obezbedio opstanak, ali je teško poverovati da bi u poslednja četiri kola mogao da dođe u situaciju da brine.