0

Bez golova na Enfildu

Objavljeno: 05.05.13 u 16:33

article

Meč u okvoru 36. kola Premijer lige i gradski derbi između Liverpula i Evertona okončan je najnepopularnijim rezultatom 0:0.

Čekalo se do 17. minuta na prvu priliku, a tada je Felaini oprobao udarac ali je negov pokušaj završiio pored gola Liverpula. Lepu šansu imao je u Staridž u drugom poluvremenu kada ga je maestralno pronašao Kutinjo, ali je Hauard na kraju izašao kao pobednik.

Evertonu je poništen gol koji je postigao Distan, pošto su arbitri procenili da je prethodno faulirao Džejmija Karagera, koji je uzgred odigrao svoj poslednji gradski derbi.

Everton ostaje na petom mestu ali sada za četvrtoplasiranim Totenhemom zaostaje 5 bodova, koliki je i zaostatak šestoplasiranog Liverpula za gradskim rivalom.