0

Selta i Bilbao podelili bodove

Objavljeno: 03.05.13 u 22:58

celtamodulo

Selta i Atletik su podelili bodove u prvom meču 34. kola španske Primere. Meč je završen rezultatom 1:1.

Gosti iz Bilbaa su poveli golom Oskara De Markosa u 43. minutu. Sjajnu loptu u prostor mu je uputio Aduric nakon čega De Markosu nije bilo teško da savlada golmana domaćih. Najbolji igrač Selte Jago Aspas doneo je veoma bitan bod svojoj ekipi u 86. minutu. Odličnom solo akcijom Aspas je prevario dvojicu igrača Bilbaa i šutirao u suprotan ugao nemoćnog Iralsosa.

Selta je ovim bodom uspela da izađe iz zone ispadanje pošto se izjednačila na tabelisa Deportivom, ali ima i utakmicu više. Atletiku za sada ne preti ispadanje iz lige pošto se nalaze na 14. mestu španske Primere sa 38 bodova.