0

Remi Brazila i Čilea

Objavljeno: 25.04.13 u 11:39

Brazil Chile Soccer

Fudbalske reprezentacije Brazila i Čilea odigrale su prethodne noći u Belo Horizonteu prijateljsku utakmicu u kojoj na kraju nije bilo pobednika – 2:2 (1:1).

Gosti su poveli u 8. minutu preko Gonzalesa, da bi Rever u 25. izjednačio na 1:1, a Nejmar u 55. na asistenciju Patoa doveo Brazil u vođstvo. Ipak, da domaći navijači ne odu kući radosni pobrinuo se Vargas koji je u 64. minutu postavio konačan rezultat.

Bila je ovo poslednja prilika za selektora Skolarija da proveri domaće snage uoči objavljivanja spiska fudbalera koji će igrati za Brazil na predstojećem Kupu konfederacija, koji je na programu u junu.