0

Bez pobedika u Granadi

Objavljeno: 20.04.13 u 18:25

djukic-granada-valjdaolid

U prvom meču subotnjeg dela programa 32. kola Primere Granada i Valjadolid su podelili bodove odigravši 1:1 (0:0).

Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka gosti su u vođstvo došli na isteku prvog sata igre i to preko Nemca Patrika Eberta koji se šesti put u sezoni upisao u listu strelaca. Ipak, da gosti ne odnesu sva tri boda sa Stadiona Nueovo Los pobrinuo se El-Arabi koji je odlično reagovao na dodavanje Buenonotea. Natonio Rukavina je standardno dobro odigrao svih 90 minuta za Valjadolid.

Sa ovim bodom Granada je ostavila Majorku ispod crte, ali je pružila priliku Saragosi da je pretekne ukoliko u ponedeljak slavi u Vigu gde će gostovati Selti kojoj takođe gori pod nogama i ima sve manje šansi da sačuva prvoligaški status. Na drugoj strani Valjadolid je sa 39 bodova prilično siguran u sredini tabele.