0

Sijena odnela bodova iz Peskare

Objavljeno: 13.04.13 u 19:56

peskara-sijena

U duelu dve ekipe koje se bore za opstanak u Seriji A Sijena je trijumfom u Peskari posle 32. kola bliža tome da se i naredne sezone takmiči u eliti pošto je pobedila sa 3:2 (2:0).

Gosti su posle prvih 45 minuta imali velika dva gola prednosti pošto su golom Anđela u 14. i autogolom Zanona vodili sa 2:0. Međutim, Čelik i Tonji su pogocima u 52. i 59. minutu vratili neizvesnost u ovaj meč, koji je na kraju ipak dobio svog pobednika pošto je Emeghara četiri minuta pre kraja dao gol za veliko slavlje svog tima.

Sijena (30) pre sutrašnjih utakmica 32. kola ima tri boda više od Palerma i Đenove (27) sa kojima je delila 17. mesto, dok je Peskara ostala zakucana za začelje sa svega 21 bodom.