0

Preokret Đukinog Valjadolida

Objavljeno: 13.04.13 u 18:12

Miroslav Djukic Valjadolid

Nakon tri vezana poraza Real Valjdolid je konačno uspeo da zabeleži trijumf i to nakon preokreta u meču 31. kola Primere protiv Hetafea – 2:1 (0:1).

Gosti su poveli u 45. minutu preko Paka Alkasere, da bi ekipa Miroslava Đukića za samo pet minuta u periodu od 68. do 73. minuta uspela da preokrene situaciju na terenu. Najpre je Oskar Gonzales doneo izjednačenje Valjdolidu, da bi Havi Gera postavio konačan rezultat.

Valladolid-Getafe 2-1 Highlights All Goals by marcoxxx46

Ako je uopšte postojala bojazan da bi domaći tim mogao u završnici da se bori za opstanak ona je nakon ove pobede otklonjena jer Valjadolid je sada na čak 12 bodova od opasne zone, dok Hetafe je Hetafe propustio priliku da se uključi u borbu za mesta koja vode u Ligu Evrope.