0

Sesk, Aleksis, Sesk, Aleksis, Sesk… I povratak Abidala!

Objavljeno: 06.04.13 u 23:48

cesc-fabregas

Barselona je raznela Majorku u 30. kolu Primere sa 5:0 i to bez Lionela Mesija, ali je ipak nešto drugo obeležilo ovaj meč, a ne rezultat – vratio se Erik Abidal! Svaka čast majstore! Ušao je u 70. minutu umesto Pikea i doživeo ovacije!

Barselona je rutinski dobila Majorku, koja je odigrala očajan meč i već u prvom poluvremenu primila četiri komada. Igrali su se fudbala Sesk Fabregas i Aleksis Sančez, koji su postigli po dva gola u prvom poluvremenu i to su se smenjivali u listi strelaca. Prvo Sesk u 20. minutu, pa Aleksis u 22. pa Sesk u 37. i onda Aleksis u 38… Da se nastavi u istom stilu pobrinuo se Fabregas svojim trećim golom u 46. minutu i tako je psotao prvi Španac koji je psotigao hettrik za Barsu još od Luisa Enrikea, koji je to učinio 2001. godine.

Barsa je opet na +13 u odnosu na Real i nema sumnje da će osvojiti titulu, a Majorka je sada fenjeraš sa 24 boda.