0

Radović strelac i asistent

Objavljeno: 06.04.13 u 21:35

radovic-legija-zaglebje

Fudbaleri Legije savladali su Zaglebje sa 2:0 u 21. kolu poljskog šampionata vrativši se na četiri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Leh.

Legija je bila apsolutni favorit u ovom meču, u kojem se najviše istakao srpski internacionalac Miroslav Radović. Poljski izveštači saglasni su u oceni da je upravo Radović bio igrač utakmice, pošto je pored gola u 45. minutu za vođstvo Legije, bio asistent kod drugog u režiji Vladimira Dvališvilija u 60. minutu.

Prvo poluvreme obeležili su Radović i Ljuboja koji su imali savršenu saradnju na terenu stvorivši čak četiri sjajne akcije, a bivši član Partizana je u 23. minutu pogodio i stativu. Radović je i posle drugog gola nastavio da proigrava saigrače da bi po završetku utakmice bio ispraćen ovacijama navijača.

Legija je sačuvala četiri važna boda prednosti u odnosu na Leh, a u narednom kolu 13. aprila gostuje Visli iz Krakova.