0

Lazović doneo tri boda Rostovu

Objavljeno: 06.04.13 u 18:41

lazovic-penal

Danko Lazović je već počeo da se isplaćuje Rostovu pošto je u meču 23. kola Premijer lige postigao jedini gol u pobedi od 1:0 protiv moskovskog Spartaka.

Srpski internacionalac je pogodak postigao u 50. minutu udarcem sa bele tačke, a na kraju se ispostavilo da je to bio i jedini pogodak na meč. Grof Božović je u 74. minutu zamenio Lazovića koji je ispraćen ovacijama sa tribina stadiona u Rostovu.

Domaći tim se posle ovog trijumfa udaljio od opasne zone i zauzima 11. mesto na tabeli sa 24 osvojena boda, tri više od Volge koja je ispod crte, dok je Spartak sve dalje od plasmana u Ligu šampiona pošto ima sedam bodova manje i utakmicu više od Zenita koji je na drugom mestu.