0

Bjanki brži od sudije

Objavljeno: 06.04.13 u 22:42

rolandobianchitorinoget

Fudbaleri Bolonje su u 31. kolu Serije A na svom stadionu remizirali sa ekipom Torina 2:2, iako su domaći vodili sve do poslednjeg momenta meča.

Na stadionu Renato Dal Ara Torino je poveo u 25. minutu golom Bareta, ali je Bolonja uspela da se trgne na poluvremenu i u nastavku preokrene rezultat. Prvo je Panajotis Kone izjednačio odličnim udarcem glavom posle centaršuta Morlea, a u 86. minutu je Guarente rešio meč. A u poslednjoj sekundi meča, bukvalno, Rolando Bjanki je postigao izjednačujući gol.

Bolonja je ostala dvanaesta na tabeli sa 37 bodova, dok je Torino 14. sa 36 bodova. Srpski internacionalci Uroš Radaković i Alen Stevanović su meč gledali sa klupe.