0

Osasuna iznenadila Đukića i Valjadolid

Objavljeno: 31.03.13 u 12:50

Kike_Sola

U premijernom meču dana u 29. kolu Primere Osasuna je kao gost potpuno neočekivano uzela sva tri boda protiv Valjadolida, koji je bio favorit. Odlična partija tima iz Pamplone koji su na kraju slavili sa 3:1, a Valjadolid može da žali za propuštenim šansama koje su imali tokom prvih sat vremena.

Da sve bude gore po Valjadolid prvi su došli u vođstvo u 11. minutu autogolom Rubena i vodili su do 50. minutu i propuštali prilike da povedu 2:0. A onda su usledila dva gola za deset minuta Kikea Sole i preokret, da bi tačku na ovaj meč stavio De Las Kuevas u 69. minutu.

Valjadolid ostaje na 12. mestu sa 35 bodova i još uvek je daleko od zone ispadanja (11 bodova u ovom trenutku), a Osasuna je 15. sa 31 bodom.