0

Turci propustili poslednji voz

Objavljeno: 26.03.13 u 21:33

turska-madjarska

Reprezentacija Turske propustila je verovatno poslednju priliku da se uključi u borbu za drugo mesto u grupi D, pošto su još jednom razočarali svoje fanove odigravši 1:1 sa Mađarskom.

Poveli su Turci golom Buraka Jilmaza,u 63. minutu posle asistencije Arde Turana, ali je sedam minuta kasnije izjednačio vezista Mađarske Daniel Bode i ispostavilo se kasnije doneo vredan bod svojoj selekciji.

Turska ostaje četvrta sa sedam bodova, dok je Mađarska druga sa 11. Do kraja kvalifikacija Turska gostuje još Rumuniji i Estoniji, a čeka Holandiju i Andoru, dok Mađari čekaju Andoru i Estoniju, a gostuju Holandiji i Rumuniji.