0

Gaučosi opet kiksnuli u Boliviji

Objavljeno: 26.03.13 u 23:14

bolivija-argentina

Reprezentacija Bolivije definitivno ne leži Argentini, pošto su četvrti put uzastopno ostali neporaženi protiv gaučosa. Dobro, ovaj put ih nisu zgazili kao prošli kada su bili domaćini i kada je bilo 6:1, ali su remizirali 1:1.

Povela je Bolivija golom Morena u 25. minutu, ali je bod gaučosima doneo Ever Banega pogotkom u 44. minutu. Sabelja je kombinovao na ovom meču, pa su u napadu igrali Mesi, Di Marija i Palasio, a Laveci je bio na klupi, dok su priliku da igraju dobili i Basanta, Peruci, Guinazu…

Argentina i pored novog remija sa Bolivijom otaje prva na tabeli sa 23 boda, četiri manje i meč manje ima Kolumbija, dok su Bolivijci osmi sa osam bodova.