1

Zvezda remijem do četvrtfinala

Objavljeno: 20.03.13 u 20:21

zvezda-eger-starsport

Vaterpolisti Crvene zvezde igraće u četvrtfinalu Lige šampiona pošto su u revanš meču osmine finala u Mađarskoj odigrali 8:8 (2:2, 0:3, 3:2, 3:1) sa ekipom Egera.

Zvezda je i u revanšu mogla do pobede jer je u najvećem delu meča imala prednost, a najveća je bila posle druge četvrtine kada su crveno-beli vodili sa 5:2. Mađarski tim je u druge dve četvrtine zaigrao bolje i uspeo da izbegne poraz iako je Zvezda vodila sa 8:6.

Andrija Prlainović je sa tri gola bio najefikasniji u našem timu, dok su po jedan gol postigli Vapenski, Avramović, Ivošević, Ranđelović i Strahinja Rašović. U redovima Egera najefikasniji je bio Šalamon sa tri pogotka.