Objavljeno: 17.03.13 u 19:58

mitrovic-luka-kojic-starsport

Prolećni deo Jelen Superlige počeo je sa šest bodova prednosti Partizana nad Crvenom zvezdom, a samo četiri kola kasnije ta razlika je gotovo duplo veća. Ok, nije baš dupla, ali iznosi 11 bodova, što je manje više isto.

mitrovic-partizan-ofk-starsport

Šampion je danas iskoristio novi kiks večitog rivala i pobedom nad OFK Beogradom verovatno rešio pitanje šampiona – 2:0 (0:0). Golove za crno-bele su postigli Aleksandar Mitrović u 50. i Predrag Luka u 60. minutu susreta, a odbrana crno-belih već čevtrtu utakmicu za redom nije postigla gol.

smiljanic-partizan-ofk-starsport

Preciznije ovog proleća niko nije uspeo da savlada Vladimira Stojkovića, dok su napadači Partizana za 360 minuta postigli devet golova.