Bavarci trijumfom u Leverkuzenu došli do devete uzastopne pobede

Bajern ne posustaje

Objavljeno: 16.03.13 u 20:28

FBL-GER-BUNDESLIGA-LEVERKUSEN-BAYERN MUNICH

Malo je nedostajalo Bajeru da u Leverkuzenu ostane neporažen od Bajerna, ali su na kraju gosti ipak trijumfovali sa 2:1.

Mario Gomez je golom u 37. minutu doveo Bajern u vođstvo i dugo se činilo da bi to mogao da bude i konačan rezultat. Međutim, Rolfs je 15 minuta pre kraja meča izjednačio i tada je izgledalo da će bodovi biti podeljeni, ali je u 87. minutu Volšajd nespretno reagovao, nakon slobodnjaka Švajnštajgera, i savladao svog golmana.

Devetom uzastopnom ligaškom pobedom Bajern je došao do 69. boda i osam kola pre kraja prvenstva ima čak 20 bodova više od drugoplasirane Borusije, Bajer će ostati na trećoj poziciji sa solidnom prednošću u odnosu na pratioce.