0

Mučenje i pobeda Barselone

Objavljeno: 09.03.13 u 21:52

sancez-barsa

Barselona je došla do nove pobede u Primeri, u okviru 27. kola su na Nou Kampu savladali Deportivo La Korunju sa 2:0. Ali dugo je na semaforu stajao rezultat 1:0 do kog je Barsa došla golom Aleksisa Sančeza u 38. minutu posle asistencije Danija Alvesa.

Do samog finiša su strepeli domaći navijači da ne sevne kontra La Korunje, a onda je u 88. minutu pogodio Lionel Mesi. Bio je to njegov 40. gol u Primeri ove sezone! Asistenciju je upisao Aleksis Sančez, koji je definitivno zaslužio epitet igrača utakmice.

Barselona sada ima 71. bod, ali predstoji im meč sezone – revanš osminefinala Lige šampiona protiv Milana. La Korunja je poslednja na tabeli sa samo 17 bodova i kako stvari stoje sada vratiće se u drugu ligu.