0

Malaga preslišana u Sevilji

Objavljeno: 24.02.13 u 22:55

betis-slavlje

Odigran je poslednji meč dana kada je 25. kolo Primere u pitanju, a Betis je pomalo neočekivano ubedljivo savladao Malagu sa 3:0.

Bilo je jasno da će tim iz Sevilje upisati tri boda već posle 40 sekundi kada je Molina postigao pogodak nakon kornera koji je izveo Benjat. Novi prekid u 28. minutu i još jedan gol glavom – asistent opet Benjat, a loptu je zakucao u mrežu defanzivac Mario. Konačan rezultat je postignut u prvom poluvremenu kada je Pabon postigao pogodak – opet divna akcija i udarac glavom, koji je ovoga puta Kabaljero odbranio, ali je do lopte opet stigao kolumbijac koji je na prelep način iz nezgodnog ugla smestio loptu u mrežu.

U drugom poluvremenu vredno pomena jeste isključenje Ignjasija Kamača u 63. minutu posle drugog žutog kartona.

Betis je ovom pobedom došao do sedmog mesta i ima 39 bodova, a Malaga ostaje četvrta sa 42 boda, ali sada im za vratom pored Betisa dišu i Valensija i Sosijedad.