0

Vigan preslišao Hadersfild

Objavljeno: 17.02.13 u 18:52

hadersild-vigan

Odigran je i šesti meč osmine finala FA kupa, Vigan je peti učesnik četvrtfinala pošto je kao gost savladao Hadersfild sa 4:1.

Lako je ekipa Roberta Martineza, iako u kombinovanom sastavu, došla do 2:0 već u prvom poluvremenu golovima Mekmanamana i Konea, a Mekartur je sve rešio pogotkom u 56. minutu. Hadersfild je do kraja samo uspeo da smanji rezultat preko Novaka u 62. minutu, ali i da u poslednjim momentima primi i četvrti pogodak – strelac Aruna Kone po drugi put.

Ostalo je još da se odigraju dueli Midlzbro – Čelsi i Mančester Junajted – Reding, kao i ponovljeni meč između Evertona i Oldama da bi bili poznati svi četvrtfinalisti.