0

Mrdaković rešeta

Objavljeno: 09.02.13 u 20:59

Miljan Mrdaković

Fudbaleri Enozisa pobedili su Olimpijakos u Nikoziji sa 3:2 u 21. kolu šampionata Kipra, a junak tog trijumfa bio je Miljan Mrdaković.

Olimpijakos je protiv Enozisa poveo u 20. minutu preko Monačela, dok je Mrdaković svojim prvim golom doneo izjednačenje u 38. Na odmor se otišlo rezultatom 1:1, a potom je usledio sjajan preokret Enozisa. Prvo je Statakis doneo prednost svom timu u 52. minutu, da bi Mrdaković devet minuta kasnije povisio na 3:1. Utešni gol za domaćina postigao je Soteriu u sudijskoj nadoknadi.

Duel Enozisa i Olimpijakosa otvorio je 21. kolo Prve divizije Kipra, a Mrdakovićev tim sada ima 23 boda i deli sedmu poziciju na tabeli sa Doksom, koja ima utakmicu manje. Olimpijakos je na devetom mestu sa 18 bodova.

U narednom kolu, 23. februara Enozis dočekuje Nea Salamis, ali tri dana pre toga u Kupu dočekuje AEK iz Larnake.