0

Pedro potopio Urugvaj

Objavljeno: 06.02.13 u 21:15

spanija

Selekcija Španije je u prijateljskom meču savladala Urugvaj sa 3:1, a junak trijumfa crvene furije je Pedro, koji je postigao dva gola.
Španci su poveli golom Seska Fabregasa, ali je Urugvaj izjednačio u prvom poluvremenu Kristijan Rodrigez. Pedro je sa dva gola doneo pobedu ekipi Visentea Del Boskea. Urugvajci su igrali u najjačem sastavu, ali se nisu proslavili Suarez i Kavani.

Izrael je pobedio Finsku sa 2:1, a gol odluke dao je vezista Briža Lior Rafaelov u 90. minutu. Češka je savladala Tursku sa 2:0 i to u Manisi golovima Krejcija i Lafate.