0

Pobede Atletika i Sosijedada

Objavljeno: 03.02.13 u 23:34

diego-costa

Real Sosijedad je na svom terenu savladao Majorku rezultatom 3:0 u meću 22. kola Primere.

U 30. minutu utakmice igrač Majorke, Markez dobio je drugi žuti odnosno crveni karton pa su gosti do kraja meča imali igrača manje što je u velikoj meri odredilo dalji tok meča.

Do prvog gola na utakmici čekalo se do 55. minuta, a onda je Kastro savladao golmana gostiju. Prednos Sosijedada povećao je Vela u 70. minutu, a konačnih 3:0 postavio je Irfan dva minuta pre kraja utakmice.

Atletiko iz Madrida savladao je Betis na svom terenu 1:o, a jedini gol za popularne „jorgandžije“ postigao je Kosta u 61. minutu igre.