0

Espanjol slavio

Objavljeno: 02.02.13 u 22:15

Espanjol

Još jedan meč odigran je danas u okviru 22. kola Primere, a Espanjol je na svom stadionu sa 3:2 savladao Levante i upisao nove bodove.

Zahvaljujući autogolu Ibore domaći stižu do prednosti u 41. minutu, pa je rezultatom 1:0 završeno prvo poluvreme. Levante stiže do izjednačenja na samom početku drugog dela igre. U toku je bio 47 minut utakmice kada je Garsija poravnao rezultat. Do 67. minuta nije bilo većih uzbuđenja, a onda je Stuani doveo Epanjol do nove prednosti, da bi samo dva minuta nakon vođstva, Garsija povećao na 3:1.

Sve što su igrači Levantea do kraja uspeli da urade jeste da smenje prednost domaćih, a za to je zaslužan Martens koji je bio strelac u 87. minutu igre.