0

Pobeda Hamburgera

Objavljeno: 27.01.13 u 17:44

HSV

Hamburger je u okviru 19. kola Bundes lige u interesantnom meču savladao Verder sa 3:2.

Gosti su dobro otvorili utakmicu i poveli u devetom minutu golom Lukimije.  Na 1:1 izjednačio je Son u 22. minutu utakmice.

HSV prvi put dolazi u prednost na početku drugog dela igre, a gol za domaće postigao je Aogo. Treći gol za Hamburger postigao je Rudnevs samo čest minuta ksanije. Period goleade u drugom poluvremenu završio je igrač Verdera Papastatopulos u 54. kada je postavio konačnih 3:2 za Hamburger.

U nastavku meča viđena se još dva isključenja. Prvo je Fric zbog drugog žutog morao da napusti igru u 80. minutu, da bi ista sudbina zadesila i Arnautovića deset minuta kasnije.