0

Oldam izbacio Liverpul

Objavljeno: 27.01.13 u 19:23

Vabara Oldam

Liverpul je završio takmičenje u FA Kupu pošto je ekipa Brendana Rodžersa na gostovanju poražena od Oldam Atletika sa 3:2.

Već u 2. minutu utakmice da li golom Metju Smit doveo je Oldam u prednost, a Luis Suarez je u 17. minutu izjendačio na 1:1.

Smit

Tada se činilo da ekipa sa Enfilda drži stvari u svojojim rukama i da ih neće zadesiti sudbina Totenhema, Kvins Parka ili Aston Vile, ali na žalost navijača Liverpula nije bilo tako.

Smit je svojim drugim golom na meču u 45. minutu povećao prednost domaćih, da bi nokaut Liverpulu zadao Vabara u 48. mintu povećavši prednost na 3:1.

Na deset minuta pre kraja meča Alen je smanjio prednost  na 3:2 ali Liverpul više od toga nije mogao i  Oldam je napravio veliku senzaciju i plasirao se u osminu finala FA Kupa.

Oldham vs Liverpool 3:2 MATCH HIGHLIGHTS by UCL2410