0

Alžir ispao, gol se srušio, Ade pogodio

Objavljeno: 26.01.13 u 21:31

alžir

Odigran je drugi meč 2. kola grupe D na Afričkom kupu nacija, Togo je sa 2:0 savladao Alžir i tako ih poslao kući, pošto im je ovo drugi poraz, a ovim rezultatom sigurno dalje ide i Obala Slonovače.
Togo je poveo golom Emanuela Adebajora, a susret je rešio Vome u 14. minutu nadoknade… Da, zvuči nerealno, ali uzmite u obzir da se konstrukcija gola srušila u drugom poluvremenu, pa je popravka potrajala…

U poslednjem kolu Togo igra protiv Tunisa za prolaz u narednu fazu, a Alžir se oprašta protiv Obale Slonovače. Pitanje je samo kako i sa koliko golova će ih slonovi ispratiti.
Tabela: Obala Slonovače 6, Togo 3, Tunis 3, Alžir 0.