0

Sevilja razbila Saragosu

Objavljeno: 23.01.13 u 21:37

negredo

Odigran je prvi revanš meč četvrtfinala Kupa kralja, a Sevilja se plasirala u polufinale pošto su savladali Saragosu sa $:0, a u prvom meču nije bilo golova.
Saragosa se držala do 26. minuta i nadala se da može da izbori pozitivan rezultat, a tada je crveni karton dobio Fernandez i ostavio ekipu na cedilu. Iskoristila je to ekipa koju predvodi Unai Emeri i golom Negreda povela u 36. minutu, a sve je bilo rešeno kada je Rakitić u nadoknadi vremena u prvom delu savladao Franka.

U nastavku su usledila još dva gola Sevilje i još jedan crveni za goste. U 65. minutu penal je napravio Gonzales, dobio drugi žuti, a Negredo bio precizan i postigao svoj drugi pogodak. U nadoknadi Sevilja postiže poslednji gol, strelac je bio Manu.
Sevilja u polufinalu igra protiv boljeg iz duela Betis – Atletiko Madrid, gde su Madriđani slavili u prvom meču sa 2:0.