0

Sveci razočarali

Objavljeno: 11.01.13 u 23:35

PSG-Azaksio

Odigrana su prva dva meča 20. kola Lige 1, a PSŽ je priredio neprijatno iznenađenje svojim navijačima odigravši 0:0 na Parku prinčeva sa Ažaksiom. Remizirali su ali uz četiri gola Sent Etjen i Tuluz.

PSŽ je bio apsolutni favorit protiv Ažaksioa, ali to nije dovoljno da se upiše pobeda. Ažaksio se odlično branio protiv svetaca, a kada je Mota dobio crveni karton u 48. minutu, bilo je jasno da će ekipa Karla Anćelotija teško do pobede. Debitovao je Lukas Mura, ali neslavno, jer njegov tim nije uspeo da postigne nijedan gol.

U drugom susretu koji je odigran u petak, Sent Etjen i Tuluz su odigrali 2:2 u veoma dinamičnom meču. Zeleni su poveli golom Perina, ali su gosti preko Didoa i Auriea došli do preokreta. Bod domaćem timu golom u 62. minutu doneo Molo.