0

Na dva meča ruskog šampionata gosti dali osam golova, domaći nijedan

Surovi gosti

Objavljeno: 03.11.12 u 15:50

Odigrana su dva meča 14. kola ruske Premijer lige, a Kuban i Spartak su zabeležili ubedljive pobede u gostima.

Kuban je još jutros odigrao meč protiv Amkara i slavio sa 3:0, a golove su postigli Balde, Ozbiliz i Piceli. Da stvari budu još gore po domaće u 90. minutu je crveni karton dobio Volkov.

Spartak je rastavio Krila Sovjetov u gostima sa čak 5:0! Seriju golova je u 12. minutu otvorio Hurado, da bi do kraja poluvremena pogodak postigao i Pareho. Usledili su golovi Kombarova, Džube i Ananidzea za petardu ekipe koju predvodi Unai Emeri.