0

Lider zabeležio i šestu pobedu, Voždovac drži priključak, Čuka doživela prvi poraz u Prvoj ligi Srbije

Napredak odmiče

Objavljeno: 16.09.12 u 08:54

Kruševljani su u prvih 6. kola Prve lige Srbije zabeležili sve pobede i tako zaseli na čelu tabele sa maksimalnim učinkom. U ovom kolu Napredak je savladao Timok rezultatom 2:0 golovima Marka Paunovića u 43. i Nenada Mirosavljevića u 89. minutu. Paunovića je u završnici prvog poluvremena postigao gol posle odličnog centaršuta, dok je Mirosavljević pred kraj utakmice savladao golmana Timoka u situaciji „jedan na jedan“.

Drugoplasirani Voždovac je takođe zabeležio pobedu u ovom kolu i održao priključak za vodećim Napretkom. Savladali su Banat u gostima sa čak 4:0. Čukarički je na Banovom brdu doživeo prvi poraz u ovoj sezoni od Novog Sada rezultatom 1:2, dok je Teleoptik odigrao sa Jedinstvom putevi bez golova. Golova nije bilo ni na meču Proleter – Inđija, a bodove su podelili i Kolubara i Borac koji su odigrali 1:1. Istim rezultatom završen je i meč između Metalca i Bežanije.

Danas je na programu i poslednja utakmica 6. kola u kojoj poslednjeplasirana Sloga dočekuje Mladenovac, a utakmica počinje u 16:30.