0
U pripremi

SERIJA A: Sampdorija ubedljivo slavila protiv Bolonje

Objavljeno: 01.12.18 u 22:39

Današnji program, kada su u pitanju dueli italijanske Serije A zatvroila je utakmica između Sampdorije i Bolonje.

Domaća ekipa slavila je rezultatom 4:1 i tako je stigla do petog trijumfa u sezoni.

Zasluženo je ekipa Sampdorije pobedila na stadionu ‘Luiđi Fereris’, a igrači ovog tima skoro sve izglednije šanse su i materijalizovali. Praet je doveo domaćine u prednost u 10. minutu, ali je nakon samo sedam minuta igre izjednačio Poli.

Ipak do kraja prvih 45 minuta igrači Sampdorije sa dva postignuta pogotka uspevaju da reše pitanje pobednika na ovom meču. Prvo je strelac u bio Kvaljarela u 25. minutu, pa Ramirez četiri minuta pre kraja tog dela igre. Konačan rezultat ovog meča svojim drugim pogotkom postavio je Fabio Kvalajrela u 68. minutu igre.