0

LIGA ŠAMPIONA: Partizan pružio dobar otpor, ali Olimpijakos slavio na Banjici

Objavljeno: 31.03.18 u 21:10

Vaterpolisti Partizana nisu uspeli da dođu do prvih bodova u ovosezonskom izdanju Lige šampiona, pošto su kao domaćini poraženi od Olimpijakosa rezultatom 7:4.

Crveno-beli iz Pireja su ključnu prednost na ovom susretu napravili u prvom poluvremenu koje u onkončali sa vođstvom od 3:0, a u nastavku su ovu prednost sigurno održali i zapečatili prvo mesto u grupi A.

Uprkos porazu mladi tim Partizana je u drugih 16 minuta utakmice pokazao da poseduje kvalitet, odigravši egal sa po učinku najboljim timom Lige šampiona u ovoj sezoni.

U redovima crno-belih strelci su bili Marko Manojlović, Aleksandar Radanović, Srđan Aksentijević i Marko Janković.

Kod pobednika najefikaniji je bio Jorgos Dervisis sa tri gola, a pratio ga je Konstantinos Murikis sa dva. U strelce su se upisali i Dimitris Nikidis i Emanuel Milonakis.