»Tag:Svetski kup u streljaštvu

Svetski kup u streljaštvu

Zorana Arunović zlatna u Mariboru

| 19. juna 2014. 20:44|0 komentara

Srpska reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović osvojila je zlatnu medalju na turniru Svetskog kupa održanom u Mariboru. Arunovićeva je trijumfovala u disciplini vazdušni pištolj u kojoj je i aktuelni svetski prvak. Zanimljivo je da se naša reprezentativka u finale plasirala sa treće pozicije, ali kako je finalna serija odmicala tako se sve više probijala ka vrhu

19. juna 2014. 20:44

Zlato za Mikeca na Svetskom kupu u Mariboru

| 16. juna 2014. 14:33|0 komentara

Reprezentativac Srbije u streljaštvu Damir Mikec osvojio je danas zlatnu medalju u gađanju malokalibarskim pištoljem na Svetskom kupu u Mariboru.    Mikec je do zlata došao rezultatom 194,0 kruga, dok je srebro pripalo Indijcu Jitu Raju koji je pogodio 193,9.Bronza je otišla u ruke Japancu Tomojaki Matsudi sa 172,9 krugova. hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje

16. juna 2014. 14:33

Arunovićeva ispustila zlato u poslednjem hicu

| 8. jula 2013. 13:36|0 komentara

Nakon što je u nedelju osvojila bronzu u disciplini malokalibarski pištolj 25 metara, Zorana Arunović se danas okitila srebrnom medaljom na Svetskom kupu u Granadi u disciplini vazdušni pištolj 10 metara. Arunovićeva je u finale ušla kao petoplasirana, ali je u borbi za medalje pucala odlično sve do same završnice kada je praktično u poslednjem

8. jula 2013. 13:36