»Tag:Liga kup Francuske

Liga kup Francuske

KUP FRANCUSKE: PSŽ prigrabio peti trofej (VIDEO)

| 11. apr 2015. 23:37|0 komentara

Kup Francuske osvojio je PSŽ. Zlatan Ibrahimović je umnogome doprineo da se po peti put u klupskoj istoriji uzme pehar Liga kupa. Sa 4:0 na Stadionu Francuska pobeđena je Bastilja, a on je bio dvostruki strelac.

11. apr 2015. 23:37

LK FRANCUSKE: Ludilo u Nici, Ren okrenuo lidera šampionata

| 29. okt 2014. 23:13|0 komentara

Preostale dve utakmice 1/16 finala Liga kupa GFrancuske odigrane su u sredu, a obe su bile više nego zanimljive. Najpre je Mec uspeo da eliminiše domaću Nicu i to težim putem iako je već u 17. minutu imao tri gola prednosti. Tim sa Azurne obale je brzo smanjio zaostatak, da bi u samoj završnici uspeo

29. okt 2014. 23:13

LK FRANCUSKE: Iznenađenja nisu izostala

| 28. okt 2014. 22:52|0 komentara

Večeras je odigrano osam od ukupno 10 utakmica 1/16 finala Liga kupa Farncuske (šest najjačih klubova se uključuje u narednoj rundi). Kao što je to običaj u ovakvim takmičenja iznenađenja su redovna pojava pa su tako i večeras pobeđivale ekipe iz nižeg ranga takmičenja prvoligaše odnosno u narednoj rundi nećemo gledati čak pet čalnova Lige

28. okt 2014. 22:52

Kavani doneo Liga kup za PSŽ (VIDEO)

| 19. apr 2014. 23:45|0 komentara

Fudbaleri PSŽ-a osvojili su prvi trofej u sezoni pošto su u finalu nacionalnog Liga kupa savladali Lion sa 2:1. PSŽ je skoro neuhvatljiv za Monako u domaćem prvenstvu, pa će Parižani najverovatnije osvojiti duplu krunu. U večerašnjem susretu, koji je odigran na ''Stadionu Frncuska'', PSŽ je bio za nijansu bolji od Lavova. Za samo četiri

19. apr 2014. 23:45

Lion u finalu Liga Kupa (VIDEO)

| 5. feb 2014. 23:07|0 komentara

Fudbaleri Liona plasirali su se u finale francuskog Liga Kupa nakon pobede od 2:1 protiv Troe. Aleksander Lakazet dovodi Lion u vođstvo u 16. minutu, a jedanaest minuta kasnije već je bilo 2:0. Strelac je bio Bafetambi Gomis. Gosti smanjuju preko Tijaga Ksavijera u 35. minutu meča što je , ispostavilo se, bio konačan rezultat.

5. feb 2014. 23:07

Sent Etjen ponovo osvaja trofeje

| 20. apr 2013. 22:54|0 komentara

Posle pune 22 godine slavni Sent Etjen je osvojio jedan trofej pošto su fudbaleri ovog kluba u finalu Liga Kupa Francuske pred prepunim stadionom "Francuska" u predgrađu Pariza savladali ekipu Rena sa 1:0 (1:0). Jedini pogodak na meču postigao je Brazilac Brandao još u 19. minutu, a mogao je još neki put da se upiše

20. apr 2013. 22:54